Zarejestruj się! | zaloguj się:
Wybierz branżę z listy
Wybierz województwo z powyższej listy, jeżeli nie dokonasz wyboru wyszukane zostaną branże ze wszystkich województw.

Kliknij przycisk szukaj
aby wyświetlić wyniki wyszukiwania

Jesteś w:
  • Firma
  • FAST S.A.
FAST S.A.
Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk woj. Pomorskie
Telefon: 58 530 19 00
Telefon komórkowy:
Fax: 58 530 19 01 Wyślij e-mail do firmy NIP: 583 000 56 15
REGON:
Osoba do kontaktu: Strona WWW: www.fast.pl

FAST S.A.

Już prawie 25 lat świadczymy profesjonalne usługi i realizujemy specjalistyczne projekty w obszarach antykorozji, izolacji i wyposażenia wnętrz. Kulturę naszej organizacji opieramy na zaufaniu, partnerstwie i wiarygodności. Staramy się przenosić te wartości na relacje z naszymi Klientami. Lojalna współpraca zawsze oznacza dla nas wspólny wysiłek i koncentrację na osiągnięciu założonego celu.

Świadcząc usługi szczególnie dbamy o dobro naszych Klientów i sukces realizowanych dla nich przedsięwzięć. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i podchodzimy do niego kompleksowo. Uważamy, że rzeczywista umiejętność słuchania naszych Klientów, dokładne zrozumienie ich potrzeb oraz efektywna komunikacja są gwarancją udanej współpracy. A przemyślany sposób realizacji zlecenia i monitoring prowadzonych działań przynoszą oczekiwane, wymierne efekty.

W całym procesie opieramy się na ludziach – zespole wykwalifikowanych fachowców, którzy wspierają Klientów na każdym etapie realizowanych projektów. Nie boimy się wyzwań – w naszym portfolio obecne są realizacje nietypowe, wymagające szczególnego, wielopłaszczyznowego podejścia i wyjątkowej precyzji, wykorzystujące najnowsze technologie i specjalistyczne doświadczenie.

Wyróżnia nas przemyślany sposób wykonania zlecenia. Projekty zawsze realizujemy zgodnie z potrzebami i wymogami inwestycji, pełną dokumentacją oraz na czas, w terminie i zakładanym budżecie. Efektem takiego podejścia jest doskonała jakość realizacji, pełna satysfakcja partnerów oraz długofalowa współpraca.

Słowa kluczowe:
meble na wymiar, Meble na zamówienie, Meble, Meble hotelowe,
Polecane firmy w kategorii: "Losowe branże"
OGRZEWANIE, TERMOKOMINKI, POMPY CIEPŁA, WENTYLACJA i REKUPERACJA, KOLEKTORY...
Handel wyrobami hutniczymi. Blachy, kształtowniki, rury, pręty, profile...
Trzygwiazdkowy Hotel Relaks to obiekt „z duszą". Łączy w sobie...
Usługi szkoleniowe w zakresie zarządzania i organizacji, finansów i...
Dodaj swoją firmę do:
Wyszukaj firmę Dodaj firmę Regulamin Kontakt Mapa strony
tworzenie stron internetowych www.hm.pl - hosting www.hb.pl - parki technologiczne - kolano hamburskie - kalkomania - Zgarniaki - zdjęcia ślubne łódź
Powód zgłoszenia:
Twój adres e-mail:
Przepisz podane słowa: