Zarejestruj się! | zaloguj się:
Wybierz branżę z listy
Wybierz województwo z powyższej listy, jeżeli nie dokonasz wyboru wyszukane zostaną branże ze wszystkich województw.

Kliknij przycisk szukaj
aby wyświetlić wyniki wyszukiwania

Szanowni Państwo informujemy, iż nikt z naszego Katalogu nie wydzwania do Państwa w celu przedłużenia pakietów usług,
ani nie wysyła ofert drogą mailową czy też faksową. Wszelkie tego typu działania są próbą wyłudzenia przez osoby trzecie.
Strona główna O nas Dodaj wpis Pomoc / FAQ Reklama Moja firma Kontakt
Jesteś w:
  • Strona główna
Czym jest katalogfirm.pl?
Katalog Firm jest ogólnodostępnym i łatwym w obsłudze zbiorem danych firm z całej Polski. Katalog został stworzony z myślą o promocji przedsiębiorstw. Tworząc katalog firm chcieliśmy również umożliwić szybki i łatwy sposób ludziom szukającym konkretnych usług i produktów. Przedsiębiorstwa są pogrupowane według dostępnych branży, podbranży, województw i miast. Nasz katalog na tle innych wyróżnia się dużą liczbą dostępnych funkcji w pakietach oraz niską ceną. Dodatkowym atutem jest możność pozycjonowania wizytówki firm w najbardziej znanych wyszukiwarkach oraz możliwość skorzystania z szeregu dodatkowych usług w promocyjnych cenach, którymi się zajmujemy na co dzień.
W naszym katalogu znajdą Państwo kilkanaście szablonów tematycznych, które swoim wyglądem oddają charakter prowadzonej działalności. Za pomocą prostego narzędzia w dowolnej chwili można zmienić wygląd swojego wpisu.
Na chwilę obecną mają Państwo do dyspozycji takie szablony jak:
standardowy, transport i spedycja, nieruchomości, dom i ogród, handel, edukacja i szkolnictwo, sport i turystyka, finanse i ubezpieczenia, medycyna i zdrowie, biznes, budownictwo, motoryzacja, komputery i internet.
Wykupując odpłatny pakiet w naszym katalogu masz możliwość zamówienia indywidualnego szablonu. Wystarczy wysłać na adres kontakt@katalogfirm.pl informację na temat kolorystyki branży oraz to jakie produkty Państwo posiadają oraz inne istotne informacje jak nazwa firmy, id klienta oraz dane kontaktowe.
Skontaktujemy się z Państwem aby omówić szczegóły.
Dla posiadaczy pakietu diamentowego mamy możliwość podpięcia domeny. Dokonać tego możemy umieszczając ją w "panelu klienta". Jednak jeśli nie posiadasz własnej domeny, a chciałbyś ja mieć wystarczy że wybierzesz jeden ze sposobów, aby ją wykupić. Pierwszy ze sposobów to wysłanie takowej informacji na e-mail kontakt@katalogfirm.pl, drugi ze sposobów to rezerwacja domeny na www.hb.pl.
Każdy Klient w Panelu Klienta ma możliwość dokonywania zmian, wprowadzonych wcześniej informacji. W pakietach odpłatnych oferujemy Państwu więcej możliwości np. w pakiecie najwyższym tj. "Diamentowym" mamy do wyboru nie tylko jedna branże główną ale i sześć branży dodatkowych, co daje większą możliwość reklamy w serwisie.
Dzięki dostępnemu edytorowi mogą Państwo formatować tekst używając np. pogrubiania wyrazów, podkreślenia, justowania itp. Dodatkowym udogodnieniem jest wstawianie do tekstu obiektów takich jak zdjęcia czy aktywne hiperłącza (linki e-maile). Edytor tekstu działa na tzw. zasadzie WYSIWYG.
Ta funkcja jest dostępna tylko w pakietach płatnych. Dzięki niej istnieje możność zamieszczenia wszelkich istotnych informacji związanych z codziennymi wydarzeniami Państwa firmy. Aktualności pozwalają również na bieżące informowanie klientów np. o nowo wprowadzonych promocjach co sprawia, iż warto powracać na stronę Państwa wpisu.
Wykupując w naszym katalogu odpłatny pakiet mają Państwo możliwość nie tylko dodania produktów swojej firmy, ale również zdjęć oferowanych produktów w postaci galerii, co u możliwi ich ciekawszą promocję i prezentację.
Polecane firmy
DARR S.A. jest instytucją okołobiznesową, której zadaniem jest...
Iinternetowy sklep z obuwiem, szeroka oferta dla każdego !
HOSTING | DOMENY | SERWERY DEDYKOWANE | KOLOKACJE
Strony internetowe, systemy CMS, Pozycjonowanie, Kampanie Google Adwords,...
Wyszukaj firmę Dodaj firmę Regulamin Kontakt Mapa strony
tworzenie stron internetowych www.hm.pl - hosting www.hb.pl - parki technologiczne - kolano hamburskie - kalkomania - Zgarniaki - zdjęcia ślubne łódź