Zarejestruj się! | zaloguj się:
Wybierz branżę z listy
Wybierz województwo z powyższej listy, jeżeli nie dokonasz wyboru wyszukane zostaną branże ze wszystkich województw.

Kliknij przycisk szukaj
aby wyświetlić wyniki wyszukiwania

Szanowni Państwo informujemy, iż nikt z naszego Katalogu nie wydzwania do Państwa w celu przedłużenia pakietów usług,
ani nie wysyła ofert drogą mailową czy też faksową. Wszelkie tego typu działania są próbą wyłudzenia przez osoby trzecie.
DOMENA KATALOGFIRM.PL NA SPRZEDAŻ.
Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres mailowy info@hm.pl
Strona główna O nas Dodaj wpis Pomoc / FAQ Reklama Moja firma Kontakt
Jesteś w:
 • Regulamin

Regulamin

Definicje:

KatalogFirm.pl – Serwis dający możliwość znajdowania i umieszczania wpisów z całej Polski wg branży, nazwy czy lokalizacji w celu reklamy firmy bądź chęci skorzystania usług w nim zamieszczonych. Prowadzony jest przez firmę heapmail Internet Solutions sp. z o.o. zlokalizowaną w Dolnośląskim Parku Technologicznym „T-Park” ul. Szczawieńska 2, 58-310 Szczawno Zdrój.

Użytkownik – każda osoba korzystająca z portalu KatalogFirm.pl.

Dane rejestrowe:

heapmail Internet Solutions sp. z o.o. ul. Beethovena 10, 58-300 Wałbrzych, NIP: 886-25-01-359 | REGON: 891064228 wpisana do KRS IX Wydział Gospodarczy Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej - pod numerem KRS 0000126100 kapitał zakładowy: 790.000 zł

 1. ZASADY OGÓLNE
  1. Regulamin ten przedstawia zasady korzystania z serwisu KatalogFirm.pl przez Użytkowników.
  2. heapmail Internet Solutions Sp. z o.o. zastrzega sobie prawa autorskie do wszelkich elementów zamieszczonych w serwisie KatalogFirm.pl.
  3. Wszelkie materiały przekazywane przez firmę heapmail Internet Solutions Sp. z o.o. w celach handlowych i nie tylko, są jej własnością i podlegają ochronie prawnej.
  4. Rejestracji firmy w KatalogFirm.pl może dokonywać osoba nią zarządzająca bądź upoważniona do tego. Dane zarejestrowanej firmy muszą być prawdziwe i aktualizowane w razie zmian.
  5. KatalogFirm.pl zastrzega sobie prawo do zamieszczania adresów www i odnośników umożliwiających bezpośrednie przejście do stron internetowych będących serwisami KatalogFirm.pl bądź jego partnerów handlowych. Jednak gdy zaistnieje taka sytuacja, KatalogFirm.pl zastrzega sobie również prawo do usunięcia bądź edycji takowego adresu bez konieczności informowania o tym fakcie Użytkownika.
  6. KatalogFirm.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane w portalu przez jego Użytkowników. Wszelakie zaistniałe nieporozumienia i spory będą rozwiązywane między stronami beż udziału KatalogFirm.pl. Ujawnienie danych Użytkowników – stron sporu – może nastąpić jedynie na mocy decyzji organu do tego uprawnionego.
  7. Użytkownik ma prawo do przesyłania za pomocą formularza kontaktowego wszelkiego rodzaju zapytań, informacji o brakach w serwisie lub błędnych danych opublikowanych w portalu. W ciągu 24h roboczych od zgłoszenia, pracownik KatalogFirm.pl skontaktuje się z osobą zgłaszającą.
 2. OGRANICZENIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ
  1. KatalogFirm.pl nie bierze udziału w handlu, do którego dochodzi między Użytkownikami portalu. Wszelkie niejasności będą rozwiązywanie bez ingerencji KatalogFirm.pl pomiędzy stronami sporu.
  2. KatalogFirm.pl nie ponosimy odpowiedzialności za jakość oraz cenę usługi czy towaru oferowanego przez firmy bądź Użytkowników. Dotyczy to również niedostarczania Użytkownikowi towaru przez firmę czy odmowy zrealizowania usług.
  3. W odpowiedzialności KatalogFirm.pl nie leży brak dostępu spowodowany awariami, przerwami technicznymi lub w dostarczaniu usług dostawców internetowych, utrata danych spowodowana działaniami na które KatalogFirm.pl nie ma wpływu.
  4. KatalogFirm.pl nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowo działające konta e-mail czy numery telefonu Użytkowników. Jednakże osoby użytkujące portal w trakcie trwania korespondencji z KatalogFirm.pl są zobowiązane do stosowania prawidłowego adresu e-mail oraz numeru telefonu.
  5. Zabronione są jakiekolwiek działania utrudniające lub uniemożliwiające prawidłowe działanie portalu.
  6. Zabrania się również działań na szkodę KatalogFirm.pl w szczególności negatywnego wpływu na wizerunek firmy heapmail Internet Solutions sp. z o.o. czy serwisu KatalogFirm.pl. W tym przypadku KatalogFirm.pl zastrzega sobie prawo do wszczęcia działań w celu naprawienia szkody.
  7. Zabrania się wykorzystywania całości lub jakiejkolwiek części bazy danych umieszczonej w KatalogFirm.pl.
  8. Za naruszenie postanowień przedstawionego Regulaminu uważa się działania zmierzające do jego obejścia. W czego efekcie mogą zostać wszczęte działania, w celu zadość uczynienia na rzecz KatalogFirm.pl
 3. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
  1. Regulamin stanowi nieodzowną część umowy między Użytkownikiem portalu, a KatalogFirm.pl, którą stanowi rejestracja osoby upoważnionej do umieszczenia danych firmy.
  2. Regulamin może ulec częściowo bądź całkowicie zmianie bez uprzedniego informowania o tym Użytkowników.
  3. Spory zaistniałe między KatalogFirm.pl, a Użytkownikami będą wyjaśniane polubownie, a jedynie w przypadku braku porozumienia pomiędzy stronami zainteresowanymi sprawa będzie rozstrzygana drogą sądową.
  4. Sprawy nie objęte niniejszym Regulaminem będą chronione prawami Kodeksu Cywilnego, ustawami o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawami o ochronie danych osobowych i ustawami o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz innymi wiążącymi przepisami.
  5. Rejestrując się, Użytkownik deklaruje się, że przyswoił sobie i akceptuje przedstawiony Regulamin.
Wyszukaj firmę Dodaj firmę Regulamin Kontakt Mapa strony
tworzenie stron internetowych www.hm.pl - hosting www.hb.pl - parki technologiczne - kolano hamburskie - kalkomania - Zgarniaki - zdjęcia ślubne łódź